Reference a ohlasy

Přečtěte si ohlasy a názory účastníků kurzu Florista

Dobrý den paní Lebišová, chci vám ještě jednou poděkovat za krásně prožitý čas v kurzu Florista. Kurz mi dal hodně moc, protože jsem poznala nejen skvělé lidi, krásnou práci, ale i to, že podnikání není jen o penězích. A o tom jste mě přesvědčila vy i Váš kolektiv. Kdykoliv jste nám byla ochotná poradit a pomoci. Na kurzu bych určitě nic nezměnila, protože jste nás učila přímo v terénu za běhu obchodu a obdivovala jsem, s jakou trpělivostí jste všechno zvládala.
Kurz byl časově nenáročný, plně mi vyhovoval časové rozvržení. Mohli jsme pracovat s veškerým materiálem, který máte na obchodě, všechno jsme si mohli okouknout, osahat. Ukázala jste nám komunikaci se zákazníky, s dodavateli, a že to zrovna není vždycky jednoduché, od objednávek až po dodání. U vás jsem také pochopila, že se dá všechno zvládnout, jen chtít. S pozdravem a přáním hezkého dne,
Petra Janů


Bylo skvělé, že byl kurz přímo v prostorách květinářství, díky tomu jsme mohli vidět, jak to v něm chodí a mohli jsme se lépe naučit poznávání květin, jak řezaných, tak i hrnkových a dalších dekoračních materiálů. Mohli jsme se také podívat do aut, která dovážejí květiny nebo dekorace, což bylo opravdu velice zajímavé. Po celou dobu kurzu jsme měli dostatek živého i dekoračního materiálu. Ohledně názoru na kurz, určitě bych jej doporučila těm, kteří by o takovou práci měli zájem a mají vztah ke květinám.
Pavlína Musilová


Kurz bych rozhodně doporučila dalším zájemcům. Probíhal v hezkém prostředí přímo v prodejně Rozkvetlý domov, takže jsme měli přímý kontakt se zákazníky a s prostředím, kde jsme se mohli seznámit s řezanými, pokojovými i sušenými květinami. Zimní zahrada je přizpůsobená k výběru pokojových květin a my jsme mohli květiny poznávat a naučit se je. Máte tam i posezení, kde jsme mohli si dělat zápisky, čerpat nápady s různých časopisů a fotek. Také jsme mohli posedět a předávat si poznatky z kurzu.
Hlavně se mi líbilo, že bylo dostatek živého materiálu a my jsme si mohli vyzkoušet s těmito květinami pracovat a vytvářet naše díla :-)
Vy jste byla příjemná, snažila se nám poradit a předat zkušenosti.
Rozhodně se mi kurz líbil, sešla jsem se s fajn lidmi, naučila jsem se nové věci, které doufám v budoucnu využiji. A už teď se těším na prosinec, kdy máme domluvenou vánoční dílnu. Ať se Vám daří.
Majka Smejkalová


Rekvalifikační kurz byl pro mně velkým přínosem a jsem ráda, že jsem ho absolvovala a určitě ho doporučuji všem, kteří se zajímají o floristiku.
Měla jsem tu možnost pohybovat se přímo v květinářství mezi zákazníky a poslouchat jejich přání a potřeby. Děkuji za tento kurz.
Šárka Horká


Milá paní Lebišová, s láskou vzpomínám na rekvalifikační kurz. Byla jsem opravdu spokojená - výborný kolektiv, přátelské klima - člověk se nemusel stydět říct nahlas své zkušenosti s neodborným zahradničením a vždy dostal dobré rady, jak si počínat v praxi. Toho si velice cením, že z Vaší strany byla maximální snaha přenést na nás svoje znalosti a dovednosti. Také obohacení kurzu o dvě akce v terénu bylo určitě nadstandardní a nám to moc dalo. V Brně jsme si udělaly představu o možnostech a dostupnosti materiálů ve velkoobchodě a skladech. A ta floristická show, tak to byla třešnička na dortu!
Křižanov - to byla realita všedního dne a v žádném případě bych o něj nechtěla přijít, protože tam jsme klesly z výšin na zem a tady bylo to, co asi každá z nás použije, chce umět a s těmi perfektními holkami z praxe se nám tomu snad i podařilo dostat trochu pod kůži.
Mějte se krásně a už se těším na tu lednovou besídku, kterou plánujeme. Srdečně zdraví Vaše žákyně
Alena Bubáková

Nabízíme velký výběr květin a dekorací pro váš rozkvetlý domov. Poskytujeme individuální přístup k zákazníkovi, odborné poradenství i nové nadstandardní služby.
Květiny přinášejí radost, jsou velkým přínosem pro naši psychiku a dodávají nám pozitivní energii.
A tu u nás můžete načerpat. Navštivte také naše webové stránky Rozkvetlydomov.cz